INVICTA JDE NA FUSION FN, JDEŠ TAKY?

Manilla -  Invicta a Bruno Sohnle hodinky - INVICTA JDE NA FUSION FN, JDEŠ TAKY? - Invicta a Bruno Sohnle hodinky    Máš rád pořádnou chlapskou podívanou? Krásné ženy a adrenalin? Pak by se ti mohl líbit GALAVEČER FUSION FN 27.10.2018 v Brně, v pořadí již 22 večer plný bojovníků se koná v BOBYCENTRU od 19h.

INVICTA JDE NA FUSION FN, JDEŠ TAKY?

Máš rád pořádnou chlapskou podívanou? Krásné ženy a adrenalin? Pak by se ti mohl líbit GALAVEČER FUSION FN 27.10.2018 v Brně, v pořadí již 22 večer plný bojovníků se koná v BOBYCENTRU od 19h.

Shlédnout během večera můžeš 10 zápasů v různých bojových technikách – MMA, BOX, MUAY THAI, BJJ, K1. Čeká tě hala k prasknutí a skvělá atmosféra. Možná nějaké KO nebo dlouhý a vytrvalý zápas.

Invicta je partnerem již 5. rokem a uvidíš ji taky v Ringu! Krásné Ring Girls neuniknou ani pánské ani dámské pozornosti.

Tak se vybav pořádnými hodinkami a pojď stopnout kola zápasníkům.

Pro 2 z Vás máme připraveny VIP vstupy. Pěkné místečko, pěkně blízko ringu. K tomu něco k posilnění či občerstvení. Stačí se zúčastnit soutěže na našem FB a počkat na výhru. Více o soutěži najdeš na facebooku @manillawatches nebo se tam dostaneš před odkaz FCB dole v patičce tohoto webu.

A pokud jsi součástí našeho INVICTA COLLECTOR klubu, tak ještě vylosujeme další 2, jako poděkování, že fandíte Invictě. Více o INVICTA COLLECTOR: https://www.manilla-hodinky.cz/stan-se-invicta-sberatelem/

Hodně štěstí přeje Manilla

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek