INVICTA uvádí limitovanou edici MARVEL

Manilla -  Invicta a Bruno Sohnle hodinky - INVICTA uvádí limitovanou edici MARVEL - Invicta a Bruno Sohnle hodinky    Pepper: "Jak to vypadá?" Tony Stark: "Jako Vánoce, ale Santa jsem já..."

INVICTA uvádí limitovanou edici MARVEL

V hlavních rolích: Iron man, Spiderman, Hulk, Kapitán Amerika, Thor

 

Miluješ komiksy a dychtivě čekáš, kdy Marvel přijde s dalším filmovým zpracováním tvých oblíbených postav? Nemusíš čekat tak dlouho. Invicta ti představuje nejnovější limitovanou edici – a je jen na tobě, kterého superhrdinu si vybereš.

Invicta neustále přichází s dalšími nápady, jak oživit nabídku tak, aby si vybrali i ti opravdu vyhranění jedinci. Letos se štěstí usmálo na ty, kteří doslova žerou hrdiny, jakými jsou Hulk, Kapitán Amerika, Thor nebo Iron Man. Na své si přijdou i ti fajnšmekři, kteří fandí Punisherovi.

Proč jsou tyhle modely tak speciální?

Třeba proto, že každý model má zabarvení a znaky, které přebral od členů z týmu Avengers. Hodinkám, které inspiroval první Avenger Kapitán Amerika, tedy nechybí hvězda a modro-bílo-červené detaily. Hulkem inspirované hodinky jsou zase skutečně celé zelené, jen s tím rozdílem, že při jejich nošení ti nehrozí zásah mega porcí gamma záření.

Proč si tedy neudělat radost pod Vánočním stromkem, nebo stylově nezahájit blížící se rok 2018?

Řečeno slovy kapitána Ameriky a Iron Mana:

KA: Starku, potřebujeme plán útoku!

IM: Já už plán mám. Útok!

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek