Jak si vybrat hodinky?

Manilla -  Invicta a Bruno Sohnle hodinky - Jak si vybrat hodinky? - Invicta a Bruno Sohnle hodinky    Určitě to znáš – chceš si koupit hodinky, ale v tom množství vzorů, barev, velikostí a materiálů se úplně ztrácíš. Na co bys měl myslet při výběru kousku přímo pro tebe?

 

Nákup hodinek je někdy hotová věda. Hodiny sedíš u počítače a prohlížíš nejrůznější internetové obchody, které často nabízí i stovky položek. Pokud jsi méně trpělivý, nakonec to vzdáš a zamíříš do kamenné prodejny či na pobočku, kde by měl být výběr o něco jednodušší, (a to třeba díky prodavačkám, které ti pomohou se lépe zorientovat v nabídce).

Pokud se ti ale na prodejnu nechce, máme pro tebe několik tipů, na které bys měl při výběru hodinek myslet:

  • Nakupuji originální produkt? – Často se nás ptáte, jak při nákupu hodinek značky Invicta nebo Bruno Söhnle nenaletět skupince podfukářů, která se snaží z tebe vylákat peníze za nákup, ale už nenabízí žádné záruky ani zákaznický servis. Proto se ujisti, že hodinky nakupuješ v některé z prodejen, které uvádíme na našem webu. 
  • Kam budu hodinky nosit? – Budu hodinky nosit pouze na běžné nošení, nebo mám v plánu se s nimi potápět? Pracuji často na zahradě bez toho, aniž bych si hodinky sundal? Když si na tyto otázky odpovíš, sám začneš instinktivně hledat modely s vyšší tolerancí ponoru v případě, že jsi ve vodě jako doma, nebo modely se silikonovým či koženým páskem, které tě budou méně omezovat při práci.
  • Větší, nebo menší? – Pokud jsi chlap jako hora, pak sneseš větší a výraznější modely hodinek. Pokud jsi drobnější a atletičtější, měl bys sáhnout spíše po tenčích a klasičtějších.      

Může se stát, že ani po zodpovězení této série otázek si nebudeš vědět rady, které hodinky budou pro tebe ty pravé. Nemusíš se ale ničeho bát – naše online zákaznická podpora je ti vždycky k dispozici a v případě jakýchkoliv otázek se na ni můžeš spolehnout.   

Zdroj obrázku: https://picjumbo.com/

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek