Připravte plazmové motory, je čas na skok do nového časoprostoru! Limitovaná kolekce Invicta STAR WARS je tady!

Manilla -  Invicta a Bruno Sohnle hodinky - Připravte plazmové motory, je čas na skok do nového časoprostoru! Limitovaná kolekce Invicta STAR WARS je tady! - Invicta a Bruno Sohnle hodinky    Mistr Obi-Wan Kenobi: Potíš se. Zklidni se. Dýchej z hluboka. My jsme si slova Obi-Wana museli vzít trochu k srdci.

Invicta získala v roce 2017 kontrakt a vydala svoji edici hodinek Invicta - STAR WARS a to v různých jak pánských tak dámských designech.

 

Pokud jste se tedy těšili aspoň z půlky tak jako my na novou kolekci Invicta, kterou vytvořila ve spolupráci se STAR WARS tak neváhejte ani chvilku a koukněte se do našeho e-shopu nebo k autorizovaným prodejcům. Kolekce je limitována 1977 kusy pro každý model, takže není na co čekat. A ptáte se proč přesné takovýmto číslem? Jak už každý správný fanda hvězdných válek ví, symbolizuje to rok, ve kterém vstoupil první díl této intergalaktické ságy do kin a minulý rok od něj uplynulo přesně 40 let.

 

Máš radši temnou nebo světlou stranu?

Celý rok 2018 bude Invicta přinášet modely inspirované Darth Vaderem, Stormtroopery, pro milovníky světlé strany jsou tu C-3PO, R2-D2 nebo také loď Milenium Falcon, Hvězda smrti a další hodinky s motivem STAR WARS.  O výběr tedy jistě nebude nouze. Modely jsou vždy se vším všudy inspirovány daným droidem, postavou či věcí a proto u C-3PO najdete krásné zlaté kousky, případně v kombinaci s černou, naopak u malého sympatického R2-D2 najdete krásné stříbrné modely v kombinaci s modrými doplňky. Některé hodinky jsou v ciferníku a všechny na zadním dýnku opatřeny logem STAR WARS. Modely vychází z designu kolekcí jako je: Pro Diver, Subaqua Noma, Bolt Zeus….

 

Na co se můžu ještě letos z kolekce STAR WARS těšit?

Čeká nás totiž například Hvězda smrti, hodinky z kolekce Subaqua noma V s motivem Darth Vader a R2D2. Hodinky jsou jak v pánském tak dámském provedení. Některé jsou unisexové, obzvláště dámy, které se nebojí větších ciferníků, tak jako naše obchoďačka Lucka. Protože ji s nimi PROVÁZÍ SÍLA!

 

Hodinky z kolekce STAR WARS můžete koupit na našem e-shopu nebo u autorizovaných prodejců. Také nás sledujte na facebooku a instagramu, protože mnoho zajímavého nás z této kolekce teprve čeká.

 

AŤ PROVAZÍ SÍLA I VÁS!

S hodinkami Invicta STAR WARS budete nejmocnější Jedi, co kdy žil!

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek