Domů /

Invicta

Prvotřídní kvalita za skvělou cenu, špičkové funkce a osobitý design. To jsou už přes jeden a půl století atributy legendárních hodinek značky Invicta. Tuto geniální myšlenku dotáhl zakladatel Raphael Picard k dokonalosti. Potvrzuje to milion spokojených zákazníků, ke kterým každý rok putují hodinky Invicta z dílen ve Švýcarsku a Spojených státech. I Vy si dopřejte luxus a originalitu za příjemnou cenu.

Invicta je synonymem pro kvalitní švýcarské hodinky. Svůj originální styl najde v široké nabídce pánských i dámských hodinek opravdu každý - ať už hledáte automatické hodinky nebo quartzový strojek, chronograf či velký ciferník s hodinkami Invicta si přijdete na své. Vyberte si ty svoje z oblíbených řad Invicta Reserve, Invicta Subaqua, Invicta Russian Diver, Invicta Force a mnoha dalších.

Značka Invicta také podporuje sport a fanoušky adrenalinu. Spolupracujeme s českým hokejovým svazem, teamem Dakar Buggyra racing, podporujeme sportovní akce jako je brněnské moto GP nebo zápasy bojového umění Muay Thai. Vedle limitovaných edicí realizujeme i speciální kampaně a akční modely z pánských i dámských kolekcí náramkových hodinek Invicta.

Hrdými ambasadory značky jsou taková jména jako Arnold Schwarzenegger, Zbyněk Irgl, David Vršecký, Petr Čajánek, Karel Abraham, Jason Taylor, Martin Kolomý, Tomáš Hron nebo Jan Charouz.


Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Řádky
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek