Veletrh SEW: Bruno Söhnle míří do světa

Manilla -  Invicta a Bruno Sohnle hodinky - Veletrh SEW: Bruno Söhnle míří do světa - Invicta a Bruno Sohnle hodinky    Na dva dny se Brno stalo hodinářským centrem v Čechách. V Moravské galerii se uskutečnil už 4. ročník veletrhu hodinek SEW. K vidění byly opravdové skvosty - ať už od renomovaných značek, tak i originální tvorba. Cílem veletrhu bylo představit nejnovější kolekce luxusních značek laické i odborné veřejnosti.

Mezi vystavovateli se poprvé objevila i značka Bruno Söhnle. K vidění byly nejen nejnovější kolekce, ale také oceněné modely hodinek – například hodinky z kolekce Stuttgart Automatik Big, které se v Německu v roce 2016 umístily na prvním místě v soutěži Hodinky roku, kterou pořádal magazín CQ. A ve velké konkurenci, zejména švýcarských značek, si tato nejmladší značka z Glashütte vedla vskutku výborně. Sklidila mezi návštěvníky veletrhu velké ohlasy, což nás velmi těší. Tímto příspěvkem bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám věnovali svůj čas a navštívili náš stánek v přízemí celé expozice.

Neměli jste čas se akce zúčastnit, nebo byste si hodinky této značky chtěli prohlédnout znovu a v klidu? Pak se na vás budeme těšit v naší kanceláři na Masné 34 v Brně.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek