Víš, kde nakupuješ? Díl III. – Boutique Style Avenue

Manilla -  Invicta a Bruno Sohnle hodinky - Víš, kde nakupuješ? Díl III. – Boutique Style Avenue  - Invicta a Bruno Sohnle hodinky    Dnes ti ukážeme dalšího velkého hráče v oblasti klenotů a hodinařiny – Boutique Style Avenue – čistokrevného Pražana, okořeněného kapkou kosmopolitní exotiky.

V dnešním díle ze seriálu: "Víš, kde nakupuješ?", ti představujeme dalšího z řady autorizovaných prodejců hodinek značky Invicta.

Dnes ti ukážeme dalšího velkého hráče v oblasti klenotů a hodinařiny – Boutique Style Avenue – čistokrevného Pražana, okořeněného kapkou kosmopolitní exotiky.

Boutique Style Avenue se prodeji šperků a hodinek v našem hlavním městě věnuje již od roku 1998 a jedná se autorizovaného prodejce těch nejluxusnějších značek. Pokud si chceš užít nákupů incognito, personál tě perfektně obslouží jak v angličtině, tak v ruštině, díky čemuž se stává ´´customer friendly´´ i pro tvé zahraniční přátele.

Také určitě oceníš, že ti zkrátí náramek či pásek u hodinek na počkání, a také zajistí doživotní výměnu baterií a veškerý záruční i pozáruční servis u hodinek zakoupených na prodejně.

Pokud se o Boutique Style Avanue chceš dozvědět víc, pak navštiv jeho webovou stránku http://www.boutique-style-avenue.cz/, nebo Facebookové stránky https://www.facebook.com/StyleAvenueBoutique/.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek