Víš, kde nakupuješ? - Díl IV. – Corial

Manilla -  Invicta a Bruno Sohnle hodinky - Víš, kde nakupuješ? - Díl IV. – Corial - Invicta a Bruno Sohnle hodinky   

V dnešním díle ze seriálu: ,,Víš, kde nakupuješ?“, ti představíme dalšího z autorizovaných prodejců hodinek značky Invicta.

Pro malé připomenutí – tento seriál jsme se rozhodli vytvořit, protože nám neustále chodí dotazy, jak nenaletět při koupi hodinek. A tak jsme si řekli, že nejlepší způsob, jak rozptýlit tvé pochyby bude, když ti všechny naše parťáky postupně představíme. Dnes se však nebudeme pohybovat pouze na území Česka. Autorizovaný prodejce hodinek značky Invicta – Corialse totiž nachází i u našich bratov na Slovensku.

A co ti Corial může nabídnout? Tradici neuvěřitelných 20 let na trhu, široký sortiment šperků a hodinek a také super dostupnost, ať už jsi odkudkoliv. Hodinky Invicta si tedy můžeš vybrat přímo na prodejně – a to ať už jsi z Brna, Bratislavy nebo Košic. Také právě tam by měly směřovat tvé první kroky, pokud se u tvých Invict vybije baterka.

Zajímají tě bližší informace o prodejnách Corial u nás, nebo na Slovensku? Pak navštiv webové stránky Corial CZ a SK: http://www.corial.cz/ a http://www.corial.sk , nebo FB stránky https://www.facebook.com/CORIAL.CR/ a https://www.facebook.com/CORIAL.SR/.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek