Víš, kde nakupuješ? – Díl V. – Klenoty Cavaliere

Manilla -  Invicta a Bruno Sohnle hodinky - Víš, kde nakupuješ? – Díl V. – Klenoty Cavaliere - Invicta a Bruno Sohnle hodinky    V dnešním díle ze seriálu: ,,Víš, kde nakupuješ?“, opět zavítáme k našim sousedům na Slovensko. Chceš vědět, koho ti představíme dnes?

V dnešním díle ze seriálu: ,,Víš, kde nakupuješ?“, opět zavítáme k našim sousedům na Slovensko. Chceš vědět, koho ti představíme dnes?

Dnešní díl mini seriálu o autorizovaných prodejcích značky Invicta, u kterých se nemusíš bát o původ svých hodinek, jsme se rozhodli věnovat klenotům Cavaliere z Popradu. Klenoty Cavalier jsou na slovenském trhu již 9 let a za tu dobu otevřeli dveře mnoha značkám, které se díky nim dostaly do širšího povědomí.

Klenoty Cavalier mají v Popradu hned dvě pobočky – jednu v OC Forum a druhou v obchodním domě Tesco Poprad. Na obou pobočkách se tě ujme vyškolený personál, který ti poradí jak s výběrem tvých prvních Invicta hodinek, zajistí autorizovaný servis, nebo ti bezplatně zkrátí řemínek na počkání.

Pokud chceš o klenotech Cavaliere zjistit více, navštiv jejich webové stránky http://klenoty-cavaliere.sk/, nebo Facebook https://www.facebook.com/klenotycavaliere/.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek